Darujte členství v Kytarové dílně

věnujte svému blízkému roční členství v klubu, díky kterému získá přístup ke všem dostupným lekcím v členské sekci na celý rok a ještě něco navíc...

Obdarovaný získá

 • Přístup do členské sekce na 12 měsíců
  kompletní kytarová dílna s přístupem ke všem lekcím a dalšími bonusy
 • Veškeré dostupné lekce a díly
  včetně nových lekcí, které přidáme během následujících 12 měsíců
 • Každá lekce obsahuje
  video, notový zápis, akordové značky, MP3 verzi ke stažení, diskuzi
 • 3 roky garanci dnešní ceny při obnovování členství
  jednou ročně zvyšujeme cenu členství, protože dílna obsahuje stále více lekcí a bonusů. Dokud budete členy, zvýšení cen se vás nedotkne po dobu minimálně pěti let, jako naše poděkování za vaši věrnost!

Platnost dárkové poukázky je 1 rok. 

Jak objednat členství jako překvapení?

Po zakoupení poukázky níže, na váš email zašleme KÓD a odkaz, kterým jednoduše aktivujete členství obdarovanému na jeho email.

To můžete provést v libovoný den, který si zvolíte - platnost vašeho aktivačního kódu bude 1 rok.

Roční členství však začíná plynout až v den aktivace!

Vaše objednávka:

Vyplňte pečlivě vaše údaje níže. Na váš email bude zaslána faktura. Kromě bankovního převodu, všechny platební metody fungují okamžitě - během pár minut máte vše zařízeno.

Bezpečná platba: Nebude vám stržena žádná další platba bez vašeho zadání. Prodloužení členství na další rok proběhne na základě objednávky, ke které včas vyzveme emailem přímo obdarovaného. Své členství má 100 % pod kontrolou!

Hodnotím, že Roman Horký dal možnost nahlédnout do své „kytarové kuchyně“, což není běžné. Je to dobrý nápad, jak předat svoje životní zkušenosti všem těm, kteří chtějí hrát na kytaru skladby z repertoáru kapely Kamelot. Mají názorně možnost vidět, jak zahrát akordy, naučit se text a frázovat. A toto Roman Horký velmi názorně ve své kytarové škole předvádí. Aby se skladba dala prezentovat i po stránce pocitové, je dobré znát, proč a jak skladby vznikaly. Roman Horký ovládá svůj hudební nástroj, skládá hudbu i texty, což na něm obdivuji. Zpívá tak, jak to cítí. Jeho skladby mají harmonii, jsou melodické. Tímto vznikla příležitost pro nejen začínající muzikanty, jak šířit jeho skladby. Romane, gratuluji!
Laďa Kerndl
Roman Horký je člověk, muzikant a kamarád, kterého si vážím za jeho neuvěřitelnou pracovitost, které samozřejmě předchází především talent a cit pro melodii co by skladatel, což je vidět i na zajímavém hudebním projektu který jsem měl možnost shlédnout. Pokud bych měl něco vyzdvihnout u Romana, tak především nebojácnost využívat i složitější harmonické a akordové postupy, což je někdy složité a občas nemusí běžnému posluchači ladit do ucha, ale on si s tím dokáže bez ztráty kytičky poradit ku prospěchu věci. Co se týká jeho pěveckého a celkového projevu, tak jsem několikrát řekl do médií, že bych mu ze srdce přál alespoň jednou získat zlatého českého slavíka. S úctou Dalibor Janda
Dalibor Janda
Kdeže by se mi v útlém mládí, kdy jsem lovila akordy mých oblíbených písniček ze starého kotoučového magnetofonu B4, snilo o tom, že bude jednou možné učit se je takovýmto způsobem. Je super, že se Roman takto věnuje svým fanouškům...
Věra Martinová
Jsou písně, které Vás provázejí celý život. A většinou, pokud chcete nahlédnout někam pod “pokličku” a Vámi milovanou píseň se naučit, máte jen možnost si ji samostatně předělat do svých akordů. Roman a já pocházíme ze stejného kraje a naše velké přátelství již překonalo více než dvě desetiletí. Jeho písně ovlivnily i můj život a tento unikátní projekt je ozdobou pro naše duše, kdy se můžete vydat na cestu písniček, jež nás mnohé zasáhly a ještě se navíc podívat právě pod již zmíněnou pokličku akordů a postupů Romana Horkého, které jsou pro svůj nenapodobitelný styl tak jedinečné. Ať se nám Kytarová dílna Romana Horkého líbí a vryje do paměti. Je totiž výjimečná.
Petr Bende