Speciální neveřejná nabídka na 6 měsíců již skončila.

Ale stále můžtete vstoupit jako roční člen níže.

PS: na další akční cenu čekat nemusíte, žádné jiné akce neděláme, protože kytarová dílna má svoji hodnotu. Pokud vás kytara baví a chcete se ve vaší hře posunout a pár úrovní výše, vyplatí se vám roční členství, ať máte dost času se věnovat sami sobě.

Objednat členství
v kytarové dílně

Získáte přístup ke všem dostupným lekcím v členské sekci

Naučíte se lépe hrát na kytaru a pochopíte i pokročilejší styly

Naučíte se zahrát písně Kamelotu přesně tak, jak je autor složil

Kytara vás bude bavit a čím dál více a chytíte novou inspiraci

Jako člen kytarové dílny získáte...

 • Přístup do členské sekce – předplatné na 12 měsíců
  kompletní kytarová dílna s přístupem ke všem lekcím a dalšími bonusy
 • Veškeré dostupné lekce a písně + 12 nových
  všechny vydané lekce, včetně dvanácti nových, které přidáme během následujících 12 měsíců, tedy každý měsíc nová lekce
 • Každá lekce obsahuje
  video s možností AB smyčky a změnou rychlosti přehrávání, notový zápis, akordové značky, MP3 verzi ke stažení, doprovodný "backing track", možnost zapojit se do diskuse...
 • 5 let garanci dnešní ceny při obnovování členství
  jednou ročně zvyšujeme cenu členství, protože dílna obsahuje stále více lekcí a bonusů. Dokud budete členy, zvýšení cen se vás nedotkne po dobu minimálně pěti let, jako naše poděkování za vaši věrnost!

Začněte hned nyní, obratem jste uvnitř*

*) Při platbě kartou, GooglePay nebo online převodem získáte přístup do členské sekce obratem po uhrazení... během pár minut je vše připraveno a můžete začít. 

Bezpečná platba: nebude vám nikdy stržena žádná další platba bez vašeho příkazu. Prodloužení členství na dalších 12 měsíců proběhne výzvou k platbě emailem. Obnovu svého členství máte plně pod kontrolou.

Vyplňte pečlivě vaše údaje níže. Na email vám budou zaslány přístupové údaje do členské sekce. Kromě bankovního převodu, všechny platební metody fungují okamžitě, díky bezpečné platební bráně GoPay – během chvilky jste v dílně!

Stiskěte Odeslat a vyčkejte prosím na přesměrování na další stránku.

Hodnotím, že Roman Horký dal možnost nahlédnout do své „kytarové kuchyně“, což není běžné. Je to dobrý nápad, jak předat svoje životní zkušenosti všem těm, kteří chtějí hrát na kytaru skladby z repertoáru kapely Kamelot. Mají názorně možnost vidět, jak zahrát akordy, naučit se text a frázovat. A toto Roman Horký velmi názorně ve své kytarové škole předvádí. Aby se skladba dala prezentovat i po stránce pocitové, je dobré znát, proč a jak skladby vznikaly. Roman Horký ovládá svůj hudební nástroj, skládá hudbu i texty, což na něm obdivuji. Zpívá tak, jak to cítí. Jeho skladby mají harmonii, jsou melodické. Tímto vznikla příležitost pro nejen začínající muzikanty, jak šířit jeho skladby. Romane, gratuluji!
Laďa Kerndl
Roman Horký je člověk, muzikant a kamarád, kterého si vážím za jeho neuvěřitelnou pracovitost, které samozřejmě předchází především talent a cit pro melodii co by skladatel, což je vidět i na zajímavém hudebním projektu který jsem měl možnost shlédnout. Pokud bych měl něco vyzdvihnout u Romana, tak především nebojácnost využívat i složitější harmonické a akordové postupy, což je někdy složité a občas nemusí běžnému posluchači ladit do ucha, ale on si s tím dokáže bez ztráty kytičky poradit ku prospěchu věci. Co se týká jeho pěveckého a celkového projevu, tak jsem několikrát řekl do médií, že bych mu ze srdce přál alespoň jednou získat zlatého českého slavíka. S úctou Dalibor Janda
Dalibor Janda
Kdeže by se mi v útlém mládí, kdy jsem lovila akordy mých oblíbených písniček ze starého kotoučového magnetofonu B4, snilo o tom, že bude jednou možné učit se je takovýmto způsobem. Je super, že se Roman takto věnuje svým fanouškům...
Věra Martinová
Jsou písně, které Vás provázejí celý život. A většinou, pokud chcete nahlédnout někam pod “pokličku” a Vámi milovanou píseň se naučit, máte jen možnost si ji samostatně předělat do svých akordů. Roman a já pocházíme ze stejného kraje a naše velké přátelství již překonalo více než dvě desetiletí. Jeho písně ovlivnily i můj život a tento unikátní projekt je ozdobou pro naše duše, kdy se můžete vydat na cestu písniček, jež nás mnohé zasáhly a ještě se navíc podívat právě pod již zmíněnou pokličku akordů a postupů Romana Horkého, které jsou pro svůj nenapodobitelný styl tak jedinečné. Ať se nám Kytarová dílna Romana Horkého líbí a vryje do paměti. Je totiž výjimečná.
Petr Bende