Kytary.cz doporučují Kytarovou dílnu

Milujete hru na kytaru?

Máme pro vás 2 online lekce Kytarové dílny Romana Horkého
hodnotě 598 Kč zdarma

Učte se přímo od Romana Horkého - frontmana Kamelotu a autora jedinečných písní, které za posledních 40 let zahřáli a stále hřejí nejedno srdce... nyní máte unikání možnost, zahrát si je jako originál a zároveň se učit mistrovské hře na kytaru!

Nahlédněte pod ruce skutečného mistra kytary
a objevte neobvyklé postupy pro své hraní!

0
kytaristů už je s námi, přidáte se?

Výběr z mnoha nadšených ohlasů:

Je krásné, že jako učitelka kytary s praxí 26 let jsem ve tvých dílnách našla úžasnou inspiraci pro své žáky ale i pro sebe. Právě teď měním dějiny ZUŠ a tvořím obor písničkář a tvoje lekce se mi velmi hodí. Děkuji a přeji krásné dny. S úctou
Petra
Děkuji za ukázky Kytarové dílny. Je to super, že někdo myslí i na nás méně talentované kytaristy 👍 - můžeme si zahrát Kameloty tak jak se má a zároveň se něco nového naučit a posunout se zas o kousek dál. Díky moc.
Patrik L.
Dobry den pane Horky. Velmi si vazim toho, ze jste pro nas pripravil tuto neskutecne paradni dilnu. Vase pisne se snazim hrat uz leta letouci a konecne mam moznost vse se naucit tak jak to ma byt. Snad Vas zase brzy uvidime u nas v Tachove....
Martin
Ahoj Roman, naozaj si cením všetku tvoju prácu a som veľmi rád , že vďaka tebe a Kamelot-u môžem vždy uspokojiť svoju dušu už od detstva. Veľká vďaka za tento projekt.Prajem Vám všetkým krásny život plny radosti.
Frederik
Respektuji a smekám. Opravdu stálice nejen české scény.
Honza
Ti z nás, pro které byl Kamelot od mládí kapelou číslo jedna nemohou vyjádřit, jak cenné jsou pro nás podrobné informace k písničkám i příběhy, které vedly k jejich vzniku. A ti z nás, kteří ještě k tomu hrají aktivně na kytaru, v mém případě i učí, jdou vděčni dvojnásob.
Gabriela Kudláčková