Darovat VIP členství v Kytarové dílně

věnujte svému blízkému VIP členství v klubu, díky kterému získá přístup ke všem dostupným lekcím v členské sekci na celý rok a ještě něco navíc...

Dárkové VIP poukázky pro vás k tisku

Klikněte pravým tlačíkem myši na ikonu stažení a zvolte Uložit jako:

Obdarovaný získá

 • Přístup do členské sekce na 12 měsíců - datum aktivace zvolíte níže
  kompletní kytarová dílna s přístupem ke všem lekcím a dalšími bonusy
 • Veškeré dostupné lekce a díly
  včetně nových lekcí, které přidáme během následujících 12 měsíců
 • Každá lekce obsahuje
  video, notový zápis, akordové značky, MP3 verzi ke stažení, diskuzi
 • 4x ročně živá online diskuze s Romanem Horkým
  může se živě ptát na co chce!

VIP členství navíc obsahuje

 • 30.5.2020 - Celodenní zážitek s Romanem Horkým a dobře naladěnou partou
  V létě si uděláme fantastický den - celodenní výlet podél posvátné řeky a budeme si to ohromně užívat. Roman a další VIP členové kytarové dílny. Obdarovaný zažije toto krásné místo a jak říká Roman: VRCHOL SVOBODY!
 • 30.5.2020 - Koncert u ohně s Romanem
  Navečer pak sedneme kolem ohně a budeme hrát, až se z nás bude kouřit. Písně, které se naučí v kytarové dílně si zahraje na soukromém koncertě přímo s Romanem a ostatními členy! LEPŠÍ DÁREK PRO FANOUŠKA KAMELOTU NIKDE JINDE NEKOUPÍTE !!! :)
 • 2x ročně setkání v obchodě Kytary.cz
  Roman obdarovanému pomůže vybrat novou kytaru. S kým jiným se jít poradit ohledně výběru nové kytary, než s mistrem, který oblétl svět a to nejen kytarový? 2x do roka probíhá toto vzácné setkání.
 • Bluray koncert skupiny Kamelot jako dárek v hodnotě 390 Kč

Darute ještě dnes

Vyplňte pečlivě vaše údaje níže. Na váš email bude zaslána faktura.
Na email obdarovaného pak přistupové údaje do členské sekce Kytarové dílny.

Kromě bankovního převodu, všechny platební metody fungují okamžitě - během pár minut máte vše zařízeno.

Bezpečná platba: Nebojte, nebude vám stržena žádná další platba bez vašeho  zadání. Prodloužení členství na další rok proběhne až za rok a to na základě objednávky, ke které včas vyzveme přímo obdarovaného. Své členství má tak nadále 100% pod kontrolou!

Hodnotím, že Roman Horký dal možnost nahlédnout do své „kytarové kuchyně“, což není běžné. Je to dobrý nápad, jak předat svoje životní zkušenosti všem těm, kteří chtějí hrát na kytaru skladby z repertoáru kapely Kamelot. Mají názorně možnost vidět, jak zahrát akordy, naučit se text a frázovat. A toto Roman Horký velmi názorně ve své kytarové škole předvádí. Aby se skladba dala prezentovat i po stránce pocitové, je dobré znát, proč a jak skladby vznikaly. Roman Horký ovládá svůj hudební nástroj, skládá hudbu i texty, což na něm obdivuji. Zpívá tak, jak to cítí. Jeho skladby mají harmonii, jsou melodické. Tímto vznikla příležitost pro nejen začínající muzikanty, jak šířit jeho skladby. Romane, gratuluji!

Laďa Kerndl

Roman Horký je člověk, muzikant a kamarád, kterého si vážím za jeho neuvěřitelnou pracovitost, které samozřejmě předchází především talent a cit pro melodii co by skladatel, což je vidět i na zajímavém hudebním projektu který jsem měl možnost shlédnout. Pokud bych měl něco vyzdvihnout u Romana, tak především nebojácnost využívat i složitější harmonické a akordové postupy, což je někdy složité a občas nemusí běžnému posluchači ladit do ucha, ale on si s tím dokáže bez ztráty kytičky poradit ku prospěchu věci. Co se týká jeho pěveckého a celkového projevu, tak jsem několikrát řekl do médií, že bych mu ze srdce přál alespoň jednou získat zlatého českého slavíka. S úctou Dalibor Janda

Dalibor Janda

Kdeže by se mi v útlém mládí, kdy jsem lovila akordy mých oblíbených písniček ze starého kotoučového magnetofonu B4, snilo o tom, že bude jednou možné učit se je takovýmto způsobem. Je super, že se Roman takto věnuje svým fanouškům...

Věra Martinová

Jsou písně, které Vás provázejí celý život. A většinou, pokud chcete nahlédnout někam pod “pokličku” a Vámi milovanou píseň se naučit, máte jen možnost si ji samostatně předělat do svých akordů. Roman a já pocházíme ze stejného kraje a naše velké přátelství již překonalo více než dvě desetiletí. Jeho písně ovlivnily i můj život a tento unikátní projekt je ozdobou pro naše duše, kdy se můžete vydat na cestu písniček, jež nás mnohé zasáhly a ještě se navíc podívat právě pod již zmíněnou pokličku akordů a postupů Romana Horkého, které jsou pro svůj nenapodobitelný styl tak jedinečné. Ať se nám Kytarová dílna Romana Horkého líbí a vryje do paměti. Je totiž výjimečná.

Petr Bende